انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
فهرست موضوعی
ورود

Orthodontics: Current Principles and Techniques 2023 Graber

Orthodontics: Current Principles and Techniques 2023 Graber
نویسنده : Lee W. Graber
سال چاپ :۲۰۲۳
نوبت چاپ :7th edition
تعداد صفحات :۱۰۴۰
قطع کتاب :رحلی-جلد هارد- رنگی
شابک : ‎ 9780323778596
قیمت : ۱۲,۸۰۰,۰۰۰ ریال
۱۰% تخفیف خرید آنلاین : ۱۱,۵۲۰,۰۰۰ ریال

کتاب افست

Orthodontics: Current Principles and Techniques 2023 Graber

Lee W. Graber DDS MS PhD

Elsevier; 7th edition (December 22, 2022)


ارتودنسی: اصول و تکنیک های کنونی 2023

گریبر

محتوای جامع و پیشرفته به ارتودنسی معاصر می پردازد! ویرایش هفتم یک رویکرد مبتنی بر شواهد برای تشخیص ارتودنسی، برنامه‌ریزی درمان و تکنیک‌های بالینی، از جمله زیبایی، ژنتیک، دستگاه‌های انکراژ موقت، الاینرها، بیومکانیک به کمک فناوری، و موارد دیگر ارائه می‌کند.

هفت فصل جدید در این نسخه است که موضوعاتی مانند هوش مصنوعی، انبساط فک بالا در بزرگسالان، اصلاح‌کننده‌های کلاس II و پیوند خودکار را پوشش می‌دهد. فصول تازه تالیف شده در مورد جراحی ارتوگناتیک و تیم جمجمه صورت، رابط پریودنتال-ارتودنسی، درمان بین رشته ای، و حرکت تسریع شده دندان، از جمله، به دیدگاه های فعلی می پردازد.

ویراستاران محترم لی گرابر، کاترین ویگ، و گرگ هوانگ با ویرایشگر جدید پادراگ فلمینگ، همراه با همکاران متخصص از سراسر جهان همراه می شوند. این متن جدیدترین و جامع ترین مجموعه ای از دانش ارتودنسی را ارائه می دهد و آن را به کتابی قابل استفاده برای دستیاران و پزشکان ارتودنسی تبدیل می کند! 

پوشش جامع یک منبع یک مرحله ای برای رشته ارتودنسی، از جمله نظریه پایه و آخرین مواد و تکنیک های مورد استفاده در عمل امروزی، فراهم می کند. ویراستاران باتجربه و مشهور تیمی از متخصصان و همکاران بین المللی را رهبری می کنند تا معتبرترین عمل بالینی و حمایت از علم را از بهترین و درخشان ترین صنعت ارائه کنند. بیش از 3400 تصویر شامل ترکیبی از رادیوگرافی ها، عکس های بالینی تمام رنگی، و خطوط آناتومیک یا شماتیک است که نمونه هایی از درمان، تکنیک ها و نتایج را نشان می دهد. مطالعات موردی دقیق و مصور، فرآیند تصمیم‌گیری را نشان می‌دهد و پیامدهای تکنیک‌های مختلف درمانی را در طول زمان برجسته می‌کند. منابع گسترده جستجوی جدیدترین تحقیقات ارتودنسی و اطلاعات مبتنی بر شواهد را آسان می کند.

.

ورود به صفحه اینستاگرام: