انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
فهرست موضوعی
ورود

Contemporary Fixed Prosthodontics 2023 Rosenstiel

Contemporary Fixed Prosthodontics 2023  Rosenstiel
نویسنده : Rosenstiel
سال چاپ :۲۰۲۳
نوبت چاپ : 6th edition
تعداد صفحات :۹۴۶
قطع کتاب :رحلی-جلد هارد- رنگی
شابک : 9780323720892
قیمت : ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال
۱۰% تخفیف خرید آنلاین : ۱۰,۸۰۰,۰۰۰ ریال

کتاب افست

Contemporary Fixed Prosthodontics 2023 

Rosenstiel

Elsevier; 6th edition (November 7, 2022)


پروتزهای ثابت معاصر 2023

روزنتال

هر چیزی را که برای متخصص شدن در تهیه دندان، پروتز و ترمیم نیاز دارید، بیابید! پروتزهای ثابت معاصر، ویرایش ششم، پایه ای محکم در علوم پایه و همچنین دستورالعمل های گام به گام برای صدها روش پروتز ثابت ارائه می دهد. این مرجع کامل با استفاده از بیش از 3500 نقاشی و عکس با کیفیت بالا، شما را در هر مرحله از مراقبت از بیمار، از تشخیص و برنامه ریزی گرفته تا ساخت پروتز و مراقبت های بعدی، راهنمایی می کند. بخش های جداگانه در مورد برنامه ریزی و آماده سازی، روش های بالینی و روش های آزمایشگاهی جستجوی اطلاعات مورد نیاز را آسان تر می کند. این نسخه آخرین پیشرفت‌ها در طراحی به کمک رایانه و فناوری‌های ساخت به کمک رایانه را پوشش می‌دهد و محتوای جدیدی را در مورد روش‌های کم تهاجمی پروتز از طریق دندانپزشکی پیشگیرانه، چسبنده و ایمپلنت اضافه می‌کند.

این کتاب از مربیان و پزشکان متخصص پروتز بین‌المللی، استفن روزنستیل، مارتین لند، و رابرت والتر است.

روش های گام به گام مصور و تمام رنگی شما را در تمام مراحل درمان از ابتدا تا نتیجه نهایی درمان راهنمایی می کند. نمودارهای خلاصه بررسی سریع و اجمالی رویه‌های خاص (مانند آماده‌سازی منبت کلاس II و آماده‌سازی تاج سرامیکی) را ارائه می‌کنند، که نشانه‌ها، موارد منع مصرف، مزایا، معایب، مراحل آماده‌سازی، آرمنتاریوم پیشنهادی و معیارها را برجسته می‌کنند. شاخص تشخیصی پروتز به شما کمک می کند تا با استفاده از دستورالعمل ها و تصاویر کالج آمریکایی پروتز، درمان های مناسب را برای بیماران کاملاً بی دندان، نیمه بی دندان و دندانه دار تعیین کنید. جعبه‌های متن تصاویر انتخابی را همراهی می‌کنند و حقایق سریع و نکات مربوط به تکنیک‌ها یا مفاهیم را ارائه می‌دهند. سوالات مطالعه در پایان هر فصل فرصتی را برای آزمایش دانش و درک شما ارائه می دهد.

محتوای به روز شده و جدید شامل روش های کم تهاجمی پروتز، آماده سازی دندان برای ترمیم های غیرمستقیم چسبی، دندانپزشکی ایمپلنت و ترمیم های سرامیکی، عکاسی بالینی و طراحی لبخند دیجیتال، ارزیابی خطر و ارزیابی بیماران مبتلا به اختلالات خواب است. عکس ها و نقاشی های تمام رنگی جدید درک شما را از هر موضوع افزایش می دهد و جدیدترین ابزار و تجهیزات را نشان می دهد.

  پیشرفت‌های فناوری به‌جای گنجاندن یک فصل با رویه‌های گام به گام CAD/CAM که ممکن است به زودی قدیمی شوند، به اصول زیربنایی خود تقسیم می‌شوند و سپس در متن ادغام می‌شوند.

ورود به صفحه اینستاگرام: